Prodej: Pozemek (St. parcela) Praha, Velká Chuchle

Cena:
nebyla stanovena
Spočítejte si výši hypotéky
Poznámka k ceně: info o ceně v RK!
ID nemovitosti21105
Datum vložení:22. října 2018
Poslední úprava:15. prosince 2018, v 15:28
 
Adresa: Praha - Velká Chuchle
Na cihelně
Celková plocha: 669 m2
Plocha pozemku: 669 m2
foto 1
Prodej: Pozemek (St. parcela) Praha - Velká Chuchle
Praha - Velká Chuchle, Na cihelně: Prodej st. parcely za 1 Kč Praha - Velká Chuchle, Na cihelně: Prodej st. parcely za 1 Kč Praha - Velká Chuchle, Na cihelně: Prodej st. parcely za 1 Kč Praha - Velká Chuchle, Na cihelně: Prodej st. parcely za 1 Kč Praha - Velká Chuchle, Na cihelně: Prodej st. parcely za 1 Kč Praha - Velká Chuchle, Na cihelně: Prodej st. parcely za 1 Kč Praha - Velká Chuchle, Na cihelně: Prodej st. parcely za 1 Kč Praha - Velká Chuchle, Na cihelně: Prodej st. parcely za 1 Kč Praha - Velká Chuchle, Na cihelně: Prodej st. parcely za 1 Kč Praha - Velká Chuchle, Na cihelně: Prodej st. parcely za 1 Kč Praha - Velká Chuchle, Na cihelně: Prodej st. parcely za 1 Kč Praha - Velká Chuchle, Na cihelně: Prodej st. parcely za 1 Kč Praha - Velká Chuchle, Na cihelně: Prodej st. parcely za 1 Kč Praha - Velká Chuchle, Na cihelně: Prodej st. parcely za 1 Kč

Popis

Exkluzivně nabízíme k prodeji pěkný stavební pozemek o výměře 669 m2, situovaný v klidné vilové zástavbě, v atraktivní lokalitě Prahy 5 – Velká Chuchle, ulice Na Cihelně. Na pozemku stojí rodinný dům z třicátých let minulého století. Pozemek je napojen na všechny inženýrské sítě (elektřina, voda, kanalizace), plyn na hranici. Pozemek je dle platného UP vhodný jak pro stavbu RD, tak menší bytovou výstavbu. Městská část Velká Chuchle se stala velmi vyhledávanou lokalitou. Disponuje veškerou občanskou vybaveností (škola, školka, pošta, restaurace, obchod, kulturní a rodinné centrum apod) a perfektní dopravní dostupností (pravidelné vlakové a autobusové spojení, Strakonická spojka). Zároveň však nabízí nepřeberné možnosti rekreačního a sportovního vyžití (Chuchelský háj, dostihové závodiště apod.). Pro více informací mě neváhejte kdykoliv kontaktovat!

Vybavení nemovitosti

Zavedené inž. sítěPlyn

Zakázku vyřizuje

Tereza Korbelářová

Tereza Korbelářová

Kontaktovat prodejce

Nemovitost nabízí

RealExpert, s.r.o.

RealExpert, s.r.o.

Slezská 949/32
Praha-Vinohrady
12000

telefon:226 804 184
mobil: 737 284 122
email:
www:http://www.real-expert.cz

Druh nemovitosti

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Cena

-

Plocha od-do

- m2

Obec v okrese

POLOHA NEMOVITOSTI NA MAPĚ

Reklama
Kde získáte nejvýhodnější hypotéku? ChytrýHonza.cz
Přehledné srovnání hypoték ihned - GolemFinance

DŮLEŽITÉ KONTAKTY V OKRESE PRAHA

Sádrokartonáři
732 170 521
Chcete rekonstruovat svůj byt a nebo třeba jen bytové jádro?
Truhlářství
608 032 193
Zásadní prioritou je Vaše spokojenost. Předností je profesionalita a kvalita. Samozřejmostí je osobní přístup a vysoká pečlivost.
Kamenictví
606 748 748
Příroda dala kameni tvrdost, my dáváme kameni tvar.
Pozemky Praha: reklama
TOPlist