Prodej: Pozemek (Zem. půda) Praha, Vinoř

Cena:
6.900.000 Kč
Spočítejte si výši hypotéky
Poznámka k ceně:
ID nemovitosti8880016
Datum vložení:31. prosince 2017
Poslední úprava:21. října 2018, v 06:42
 
Adresa: Praha - Vinoř
Vlastnictvi: Obecní či městský
Poloha v obci: Neuvedeno
Plocha pozemku: 16.810 m2
Přepočet na m2: 410 ,-Kč/m2
Katastrální mapa
Prodej: Pozemek (Zem. půda) Praha - Vinoř
Praha - Vinoř, Klenovská: Prodej zem. půdy za 6.900.000 Kč Praha - Vinoř, Klenovská: Prodej zem. půdy za 6.900.000 Kč Praha - Vinoř, Klenovská: Prodej zem. půdy za 6.900.000 Kč Praha - Vinoř, Klenovská: Prodej zem. půdy za 6.900.000 Kč

Popis

Nabízíme k prodeji pozemek s klasifikací orná půda o celkové výměře 16.810 m2 v katastrálním území hlavního města Prahy, městské části Vinoř. Jedná se o pozemek z jedné strany navazující na nově zastavěnou lokalitu rodinných domů, oddělenou hlavní komunikací, která je současně možnou příjezdovou cestou , a která prochází touto částí Vinoře. Ze strany druhé je pak klidová zóna lesoparku. Pozemek je nabízen jako možnost střednědobé investice s předpokladem a možností přeměny ÚP na stavební lokalitu. Jako druhá alternativa, která vychází ze současného stavu, je možnost kultivace pozemku, odstranění náletových dřevin a realizace veřejně prospěšného zařízení, nenarušující ráz a charakter této krajiny. Takovým projektem může např být lesní školka, zahradnictví apod. původním záměrem současných vlastníků byl přírodní sportovní areál s tenisovými kurty a doplňkovými outdoorovými aktivitami. Ani tento záměr není vyloučen, ale stejně tak jako předchozí zmíněné nebo jiné musí být, schválen vedením radnice. Vinoř patří mezi zajímavou lokalitu východního okraje Prahy a nabízí příjemné bydlení s dobrou dostupností do centra hlavního města a všem jeho službám. Ve Vinoři samotné je základní občanská vybavenost a to vč lékaře, supermarketu, ZŠ a MŠ. To je i důvod, proč zde vyrostlo hned několik nových rezidenčních projektů. Mezi poslední aktivity v této části je výstavba golfového hřiště, která pozvedne Vinoř opět o něco výš mezi středobod zájmu o bydlení nebo podnikání v této lokalitě. Má to však i své negativní stránky. Kdy městská část nestačí se stávající infrastrukturou, prudce se rozvíjejícího urbanismu, a to zejména kanalizace je velkým problémem. Tato situace má za následek omezení další výstavby až do jejího vyřešení. Současně to, ale může být příležitost pro investora, který nabídne určité řešení a pomoc a pak lze očekávat i větší průchodnost jeho investičním plánům a záměrům na nabízeném pozemku. Tolik otevřená spekulace. Se stále ubývajícím prostorem možnosti výstavby na území hlavního města, může být tato nabídka ve svém časovém horizontu pro určitou skupinu investorů s otevřenou vizí do budoucnosti velmi zajímavou. Takovým je tato nabídka určena.

Vybavení nemovitosti

Dopravní spojeníMHD

Zakázku vyřizuje

Jana Vilímková

Jana Vilímková

Kontaktovat prodejce

Nemovitost nabízí

Vilímek Reality

Vilímek Reality

Na Pankráci 1062/58
Praha
14000

telefon:+420 602846940
email:
 
www:http://www.vilimekreality.cz

Druh nemovitosti

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Cena

-

Plocha od-do

- m2

Obec v okrese

POLOHA NEMOVITOSTI NA MAPĚ

Reklama
Kde získáte nejvýhodnější hypotéku? ChytrýHonza.cz
Přehledné srovnání hypoték ihned - GolemFinance

DŮLEŽITÉ KONTAKTY V OKRESE PRAHA

Sádrokartonáři
732 170 521
Chcete rekonstruovat svůj byt a nebo třeba jen bytové jádro?
Truhlářství
608 032 193
Zásadní prioritou je Vaše spokojenost. Předností je profesionalita a kvalita. Samozřejmostí je osobní přístup a vysoká pečlivost.
Kamenictví
606 748 748
Příroda dala kameni tvrdost, my dáváme kameni tvar.
Pozemky Praha: reklama
TOPlist