Poloha v obci

Přípojky

Dopravní dostupnost

Pozemky městská část Praha 5

5 nemovitosti řadit:
Prodej stavební parcely 1894 m² Praha

Novinka

Prodej stavební parcely 1894 m² Praha

Skalní, Praha

Tato nabídka svažitého pozemku 1894 m2 je určena předevšim pro ty, kteří ocení vyjmečnost této prestižní lokality jako je pražský Barrandov.Tato lokalita patřila vždy mezi vyhledávaná místa pro svou klidnou atmosféru a možnosti krásných výhledů na Vltavu a Prahu..Pozemek díky své rozloze nabízí velký finanční potenciál a skvělou příležitost jak …

Vloženo: 12.5.2026

Cena: 56 000 000 Kč

Prodej ostatních pozemků 540 m² Praha

Aktualizace

Prodej ostatních pozemků 540 m² Praha

K Barrandovu, Praha

Reality 11 Vám zprostředkují prodej pozemku na rozhraní Barrandova a Malé Chuchle o výměře 540 m2 nacházející se v bezprostřední blízkosti Barrandovských studií a církevních pozemků. Parcela č. 221/2 k.ú. Malá Chuchle je rovinatá a v katastru vedená jako ostatní plocha - ostatní komunikace. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat. Ev. číslo:…

Vloženo: 10.5.2026

Cena: Cena na dotaz

Prodej louky 18966 m² Praha

Praha

Nabízím k prodeji pozemky v lokalitě Dívčí Hrady ( Katastrální území:Radlice (728 641)) - Praha 5 , parc. 484/10 ( 8 579 m2 ) , 484/11 ( 8 582 m2 ) a 484/4 ( 1 805 m2 ) o celkové výměře 18 966 m2 ( cena: 20 000 Kč / m2 ), který se nachází v malebné krajině poblíž metra Radlická a představuje ideální příležitost pro každého, kdo hledá prost

Vloženo: 27.4.2026

Cena: 379 320 000 Kč

Prodej stavební parcely 389 m² Praha

Petřínské sady, Praha

Nabízíme ke koupi naprosto unikátní stavební pozemek o výměře 389 m² s platným stavebním povolením a formálně zahájenou stavbou, umožňující realizaci objektu se zastavěnou plochou 194 m² a celkovou podlahovou plochou 479 m². Pozemek je situovaný přímo v historickém parku Sady Kinských, na úpatí Petřín, v městské části Smíchov, Praha…

Vloženo: 29.12.2025

Cena: 60 000 000 Kč

Logo RK

Prodej stavební parcely 6434 m² Praha

U Klikovky, Praha

Předmětem dražby je soubor 7 pozemků (o celkové výměře 6.434 m2) určených pravomocným stavebním povolením mimo jiné k výstavbě 33 bytových jednotek a 73 parkovacích míst, které se nacházejí mezi ulicemi Plzeňská a Podbělohorská na Praze 5, v lokalitě nazývané Skalka a tvoří jeden funkční celek. Pozemky jsou značně svažité. Přístup k pozemkům…

Vloženo: 24.8.2023

Cena: 189 000 000 Kč

Logo RK